produkty a služby

produkty a služby _ technika

Kvalitní technické vybavení
V počátcích rozvoje osobních počítačů byl znatelný rozdíl v ceně počítačů vyráběných velkým výrobcem a počítačů montovaných v malé firmě. V podmínkách malé firmy, která navíc musí střídat dodavatele komponent aby udržela nízkou cenu, to často vede k nestandardnímu chování vyrobených PC. Vzniklé potíže se řeší pokusnou výměnou komponent, až PC přijatelně pracuje.
Dnes je cenový rozdíl takto "vyrobených" PC a PC vyrobených ve velkém výrobním závodě za dodržování norem kvality zanedbatelný, požadavky na kvalitu však výrazně vzrostly. Velký rozdíl je také v možnostech kvalitního zajištění rychlého servisu po celou dobu životnosti PC. Firma VT data proto přestala montovat vlastní PC již v roce 1995.

Počítačové sestavy Triline se vyrábějí v Ostravě, ve výrobním závodě společnosti AT Compus s.r.o. – největšího výrobce PC v České republice. Vývoj a výroba všech počítačů, notebooků a serverů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001. Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Každý počítač Triline je "originál" - postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka. Můžete vybírat z široké palety voleb a kombinací. Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem. Zvláštní důraz klademe na tichost a chlazení celé sestavy. Vybíráme nejvhodnější prvky (zdroje, chladiče, ventilátory) s ohledem na dlouhodobý, bezporuchový provoz i v mírně ztížených podmínkách.
Pro vaši představu o kvalitě značky si prosím, prohlédněte ukázku
Předností počítačů TRILINE je i kvalitní a rychlý servis po celou dobu záruky - počítače jsou opraveny bez příplatku následující pracovní den.

Firma VT data a následně V-data je od roku 1997 certifikovaným partnerem výrobce Hewlett Packard a také dodává stolní počítače, notebooky, servery i periferie této přední firmy v oboru IT.

PC i notebooky jsou dodávány v několika výrobních řadách, takže dnes pokryjí požadavky všech kategorií zákazníků: od začínajícího uživatele (má jeden počítač, používá několik jednodušších programů) přes náročného domácího uživatele (zpracování videa, hry), velké firmy (snadná instalace a údržba velkého počtu PC) po grafická pracoviště (maximální výpočetní výkon). Samozřejmostí je špičková kvalita, velmi široká nabídka servisních služeb dostupných po celém světě. Tato základní nabídka je doplněna výrobky většiny známých výrobců.


(c) 1998 - 2012 V-data s.r.o.